Superlacný reťazec mieri do ďalšieho mesta

Superlacný reťazec mieri do ďalšieho mesta. Novú pobočku otvorí už čoskoro

Reťazec Action s výrazne nízkymi cenami získal veľkú popularitu medzi Slovákmi, čo dokazuje jeho rozširovanie do ďalších slovenských miest. Momentálne je možné nakupovať v 15 predajniach a v blízkej budúcnosti pribudnú ďalšie, vrátane jednej v Ružomberku. Portál Interez prišiel s dátumom otvorenia tejto prevádzky.

Nová predajňa Action v Ružomberku sa bude nachádzať v novom obchodnom centre Spektrum, ktoré vzniká na mieste bývalej Hypernovy. Túto prestavbu zabezpečila developerská spoločnosť Mayflower Group.

Možnosti nákupov pre obyvateľov Ružomberka sa rozšíria o nové aj existujúce predajne. V rekonštruovanom objekte budú k dispozícii značky ako Terno, Pepco a najväčšia dm drogerie markt v meste, informovala spoločnosť Mayflower Group pred začatím stavebných prác na projekte.

Okrem toho budú v Ružomberku k dispozícii aj prevádzky značiek Tedi, Sinsay a Action. Sławomir Nitek, regionálny riaditeľ Action pre Slovensko, Českú republiku, Rakúsko a Poľsko, potvrdil otvorenie prvej predajne Action v Ružomberku.

Nitiek uviedol, že príprava novej predajne v Ružomberku je v plnom prúde. „Od marca 2023 sme na Slovensku otvorili už 15 predajní a na lokálnom trhu plánujeme ďalej expandovať tak, aby sme pokryli rastúci dopyt zo strany našich zákazníkov,“ dodal.

A napriek tomu, že spoločnosť Action dátum otvorenia prevádzky prezradiť nechcela, developerská spoločnosť Mayflower Group bola otvorenejšia. Ružomberský Action by mal prvých zákazníkov privítať 21. marca 2024.

Len pred mesiacom otvoril reťazec svoju predajňu aj v Nitre. Aktuálne tak Action pôsobí vo väčšine veľkých slovenských miest.

Je jasné, prečo Slováci reťazec milujú

Klientov pritahuje ponuka 6 000 výrobkov z 14 rôznych kategórií, od hračiek a náradia po záhradné potreby, DIY výrobky a trvanlivé potraviny, uvádza portál Aktuality.sk.

Dôležitým aspektom je zvýraznenie cenovej dostupnosti siete, kde viac ako 1 500 produktov je dostupných za menej ako jedno euro, pričom priemerná cena všetkých výrobkov nepresahuje ani 2 eurá.

Action prevádzkuje distribučné centrum na Slovensku už od roku 2021. Nachádzajúce sa v blízkosti Bratislavy, toto centrum dodáva tovar do rakúskych a nemeckých predajní a od marca 2023 taktiež zásobuje aj slovenské predajne.

Celková pracovná sila reťazca tvorí 68 000 ľudí, ktorí pôsobia v 2 300 predajniach v rôznych častiach Európy. V priebehu rokov 2021 a 2022 sa k tímu Action pridalo 5 750 nových zamestnancov.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *