Na severe Slovenska vyrastie unikátny projekt

Na severe Slovenska vyrastie unikátny projekt. Apartmány v korunách stromov si zamilujete

Hospodárske noviny informujú o tom, že na Slovensku vyrastie ďalší unikátny projekt. Pôjde o apartmány v korunách stromov. Arál tohto nonvého a rozsiahleho komplexu by mal ležať na severe krajiny v blízkosti poľských hraníc. Pozrite sa, čo všetko tu nájdete.

Názov tohto projektu bude Rezort Oravský Raj a konkrétne sa bude nachádzať na mieste bývalého hotela Biela farma v obci Sihelné.

Cieľom developera je podporiť v tomto regióne cestovný ruch. Na svoje by si v rezorte prišli turisti počas celého roka. V zime by si tu užili lyžovačku, v lete zas turistiku. Celoročne tu budú dostupné rekreačné pobyty.

Namiesto Bielej farmy sa hostia budú môcť ubytovať v Hoteli Husky. Okrem neho na mieste vyrastie Školiace centrum, stavba s názvom Panoramatické Apartmány, Chalet Gold a Silver, Vila Herud, Wellness Hotel Biela Farma, Apartmány Rožec a Hotel Hrádok

„V rovnomennom kaštieli budú situované Apartmány Kaštieľa Hrádok a kancelárie,“ uvádzajú Hospodárske noviny.

Pre hostí budú v rezorte pripravené športoviská, bazény a rybník. Zaujímavosťou však je, že v rámci projektu dôjde k otvoreniu až 18 budov, ktoré budú doplnené o garáže. Hostia si budú môcť užiť ubytovanie v jedinečných apartmánoch v korunách stromov.

Kedy rezort otvorí svoje brány v tejto chvíli nevieme. Čas výstavby by však nemal presiahnuť 2 roky.

Popularita ubytovania v korunách stromov rastie

Hľadáte jedinečný a nezabudnuteľný zážitok? Ubytovanie v domčeku na strome vám ho môže ponúknuť. Na Slovensku sa nachádza čoraz viac takýchto domčekov, ktoré vám umožnia stráviť noc v korunách stromov a vychutnať si krásu prírody z vtáčej perspektívy.

Prečo si užiť takúto dovolenku?

Jedinečný zážitok: Ubytovanie v domčeku na strome je skvelým spôsobom, ako uniknúť od každodenného zhonu a stráviť čas v lone prírody. Je to perfektná voľba pre romantické páry, rodiny s deťmi aj pre milovníkov dobrodružstva.

Spojenie s prírodou: V domčeku na strome sa budete cítiť ako v objatí prírody. Môžete sledovať vtáky, veveričky a iné zvieratá vo voľnej prírode a v noci sa kochať hviezdnou oblohou.

Pohodlie a vybavenie: Domčeky na stromoch sú komfortne vybavené a ponúkajú všetko, čo potrebujete na pohodlný pobyt. Väčšina z nich má vlastnú kúpeľňu, kuchyňu a terasu.

Rôznorodé lokality: Domčeky na stromoch nájdete na rôznych miestach Slovenska, od hôr a lesov až po vinice a jazerá. Môžete si tak vybrať ubytovanie v prostredí, ktoré vám najviac vyhovuje.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *