Týmto slovenským podnikom sa vyhýbajte

Týmto slovenským podnikom sa vyhýbajte. Majú najhoršie hodnotenia na prestížnom webe

Rebríčky tých najkrajších, najlepších a najluxusnejších reštaurácií na Slovensku na vás vyskakujú z každej strany. Ide o skvelú pomôcku, na základe ktorej viete, či sa vám návšteva daného podniku oplatí.

Problémom však, že nájsť rebríček najhorších prevádzok nie je úplne jednoduché. Portál Kryptomagazin ho teda zostavil na základe hodnotení podnikov v tých najväčších mestách na Slovensku na portáli Tripadvisor.

Najhoršie hodnotené reštaurácie v Bratislave

Samozrejme, ako prvým sa venoval portál podnikom v hlavnom meste. V prvom rade bolo potrebné poukázať na podnik, o ktorom sa písalo už veľmi veľa a nie práve v tom najlepšom svetle. Konkrétne ide o podnik Prasiatko.

Tento podnik má na webe 66 recenzií, pričom takmer polovica z nich je iba jednohviezdičková. To znamená, že podnik sa dostal na úroveň veľmi zlé.

Zahraničný turista o Prasiatku napísal: „Turistická pasca! Priemerné jedlo s lacnými prísadami, ale za vysoké ceny (dokonca vyššie, ako sme dostali vo Viedni). Nápoje nemajú v menu žiadnu cenu. Vysoké servisné poplatky, ale technicky žiadna obsluha? Čašník bol naozaj hrubý len preto, že sme nevedeli po slovensky.”

V rebríčku portálu sa hneď nad Prasiatkom umiestnila reštaurácia Grand mother’s – Slovak Hause. Z 894 hodnotení jej až 415 zákazníkov udelilo iba jednu hviezdičku.

Turisti sa na webe najviac sťažujú na predražený a nekvalitný XL viedenský rezeň. Často uvádzajú, že jedlá nezodpovedajú ani cenám, ani fotografiám v menu.

A čo iné podniky?

Aj keď tento podnik hodnotilo len 15 recenzentov, patrí medzi najhoršie v kultúrnom centre Slovenska, Košiciach. Reč je o reštaurácii Friends, kde až 7 z 15 recenzentov udelilo iba jednu hviezdičku.

 „Vyhnite sa tomuto miestu za každú cenu. Pivo a jedlo sú fajn, ale personál je otrasný. Obsluha neexistuje, personál sa viac zaujíma o chichotanie pri fajčení ako o obsluhu zákazníkov. Vôbec žiadny záujem. Boli sme tu len preto, že vo vedľajšom Beer House bolo plno, a chápem prečo. Partner povedal, že pánske toalety boli zablokované močom po celej podlahe. Strávili sme tam viac času čakaním na zaplatenie ako jedením,” stojí v jednej z recenzií.

Recenzenti sa neostýchali kritizovať ani košickú reštauráciu Agadir – Kleopatra. Z celkového počtu 38 recenzií získal podnik priemerné hodnotenie 2,5 hviezdičky, pričom až 11 z recenzentov udelilo len jednu hviezdičku.

Hostia sa nesťažovali iba na kvalitu samotného jedla, ale aj obsluhu. Na hodnotení podniku však ubralo aj dlhé čakanie na jedlo a nepríjemný manažér.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *